Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Label
ku: پێناس

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
