Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Label
ne: लेबल

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
