Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Label
oc: Etiqueta

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Published
oc: Publicat

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Flag
oc: Senhalar un contengut

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
