Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Label
sk: Označenie

en: Path
sk: Cesta

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Scope
sk: Rozsah

en: Flags
sk: Označenia
