Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Path
sq: Pozicioni

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më
