Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: Published
sv: Publicerad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Flag
sv: Flagga

en: Authored on
sv: Författad

en: Scope
sv: Omfattning

en: Flags
sv: Flaggor
