Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ
