Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Утка

en: Author
ru: Чогаалчы

en: Language
ru: Дыл

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Authored on
ru: Бижээн
