Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Path
af: Pad

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op
