Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Published
ar: منشور

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: UUID
ar: المعرف UUID
