Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Authored on
az: Müəllifi
