Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: Path
bg: Път

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: Flag
bg: Информирай

en: Authored on
bg: Написано на
