Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
