Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས
