Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Authored on
bs: Napisano
