Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Label
ca: Etiqueta

en: Path
ca: Camí

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Flag
ca: Bandera

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Scope
ca: Àmbit

en: Flags
ca: Marcadors
