Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Path
cy: Llwybr

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
