Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Label
da: Etiket

en: Path
da: Sti

en: Published
da: Udgivet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Scope
da: Dækning

en: Flags
da: Flag
