Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Label
el: Ετικέτα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Scope
el: Εμβέλεια
