Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Author
es: Autor

en: Language
es: Idioma

en: Yes
es: Sí

en: Label
es: Etiqueta

en: Path
es: Ruta

en: Published
es: Publicado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Flag
es: Bandera

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Scope
es: Ámbito

en: Flags
es: Marcas
