Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Label
et: Nimetus

en: Path
et: Tee

en: Published
et: Avaldatud

en: Authored by
et: Autor

en: Flag
et: Lipp

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Scope
et: Ulatus

en: Flags
et: Lipud
