Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Published
fi: Julkaistu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Flag
fi: Lippu

en: Authored on
fi: Luotu

en: Scope
fi: Kohde

en: Flags
fi: Liput
