Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Author
fil: May akda

en: Language
fil: Wika

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Path
fil: Landas

en: Published
fil: Inilathala
