Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Author
fr: Auteur

en: Language
fr: Langue

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Label
fr: Libellé

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Published
fr: Publié

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Flag
fr: Marquer

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Scope
fr: Étendue

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)
