Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Label
gl: Etiqueta

en: Path
gl: Ruta

en: Published
gl: Publicado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Authored on
gl: Creado en
