Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ
