Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Label
he: תווית

en: Path
he: מיקום

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Flags
he: נעיצה לרשימות
