Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Label
hu: Címke

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Authored by
hu: Szerző

en: Flag
hu: Jelölő

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Scope
hu: Hatókör

en: Flags
hu: Jelölők
