Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
