Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Content
id: Konten

en: Author
id: Penulis

en: Language
id: Bahasa

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Path
id: Jalur

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Scope
id: Lingkup
