Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Label
is: Merking

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Published
is: Birt

en: Authored by
is: Höfundur
