Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Author
it: Autore

en: Language
it: Lingua

en: Yes
it: Sì

en: Label
it: Etichetta

en: Path
it: Percorso

en: Published
it: Pubblicato

en: Authored by
it: Creato da

en: Flag
it: Contrassegno

en: Authored on
it: Creato il

en: Scope
it: Portata

en: Flags
it: Contrassegni
