Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Language
ja: 言語

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Label
ja: ラベル

en: Path
ja: パス

en: Published
ja: 掲載

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Scope
ja: スコープ
