Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Label
jv: Judul

en: Published
jv: Dipacak

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Authored on
jv: Ditulis nang
