Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Authored on
ka: დაიწერა
