Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты
