Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Label
km: ស្លាក

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
