Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Flags
kn: ವೇಗ
