Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Authored on
lt: Sukūrimo data
