Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Label
lv: Etiķete

en: Path
lv: Ceļš

en: Published
lv: Publicēts

en: Authored by
lv: Autors

en: Authored on
lv: Sagatavots
