Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
