Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Label
ml: അടയാളം

en: Path
ml: വഴി

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
