Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Path
mn: Зам

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
