Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
