Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Label
my: အညွန်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
