Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Path
nl: Pad

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Flag
nl: Vlag

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Scope
nl: Bereik
