Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Authored on
nn: Skrive
