Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан

en: Path
os: Фæндаг
