Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: Published
pl: Opublikowane

en: Authored by
pl: Autor

en: Flag
pl: Flaga

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Scope
pl: Zasięg

en: Flags
pl: Flagi
