Flag Route (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Label
fa: برچسب

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: هویت

en: Published
fa: منتشر شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Authored on
fa: تالیف شده در
